sobota, 30 listopada 2013

' 47 Propozycja

Jejciu jejciu jejciu... To już miesiąc z hakiem od ostatniej notki. Miała dodawać częściej a tu nic. Znowu muszę przepraszać... A co najgorsze nic nie mam :( większość bazgrołów została w zeszytach w pokoju w internacie. Postaram się je dodać w najbliższym czasie.
Dziś przybywam z propozycją. Jako że na rysowanie brak mi czasu i miejsca w internacie, a gdy jestem w domu albo odrabiam lekcje, albo się uczę, albo śpię, a w międzyczasie chcę spędzić trochę czasu z rodziną na rysowanie pozostaje dosłownie chwila. Mam wiele nieskończonych prac i naprawdę rzadko by się pojawiały. Co więc powiecie na to, aby na blogu pojawiały się nie tylko moje prace, ale także i notki o przyborach z moją recenzją, czy notki o artystach i ich prace? 
Ten blog wiele dla mnie znaczy, bo jest ze mną już trochę czasu. Mam kilku stałych czytelników i mordka mi się cieszy za każdym razem jak widzę codziennie zwiększający się licznik odwiedzin, nawet gdy nie daję znaku życia przez ponad miesiąc. Bardzo wam za to dziękuję i proszę o choć słowo, w którym wypowiecie się na temat mojego pomysłu, lub podrzucicie swoje :)
Jeszcze raz przepraszam i bardzo dziękuję :)

8 komentarzy:

 1. o tak, kocham takie wpisy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak z miłą chęcią poczytam takie wpisy :) Może pomożesz mi dobrać odpowiednie przybory

  OdpowiedzUsuń
 3. Pisz o czym tylko chcesz, ja zawsze czytam :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Noo, pisz coś więcej, bo ja tu czekam! Całkowicie Cię rozumiem, jak wiesz, sama zaniedbuję swojego bloga, pozostaje chyba nam czekać na jakąś dłuższą chwilę wolnego od szkoły, bo pochłania ona ogromne ilości czasu. Czekam na post :)

  OdpowiedzUsuń