wtorek, 4 września 2012

' 24 Ana mnie chyba zabije -.- Dziewoja

Miałam wstawić wczoraj ale nawet nie byłam na kompie. Dziś będzie jedna dziewoja stworzona przeze mnie na wykreowane przeze mnie i Anę wzorce ;D W porównaniu do dziewoi Any moja może się schować -.-Więc to jest moja dziewoja, która wyblakła jak diabli mimo że usiłowałam ją nasycić ... Taaa nie koniecznie ciekawa ALE JEST : ) i to się liczy.
A teraz dziewczę Any:


Tak to jest jedna i ta sama postać w oczach moich i Any, a że postać jest bezimienna to już inna kolej rzeczy ;D

Jak tam roczek szkolny mija ???


5 komentarzy:

 1. Nie, nie zabije Cie :D Zabijanie to jest coś od czego trzymam się z daleka:)Nie marudź, dziewczę Twoje jest fajne, ale trochę przekozaczyłaś z proporcjami. Ćwicz proporcje^.^ I nie marudź, że brzydkie czy nie brzydkie;d Specjalistkami nie jesteśmy, wszystko po kolei. I następnym razem masz się nie spóźniać ;> Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. A no rok mija, jak mija. Dopiero pierwszy dzień więc ja wolę nastawiać się pozytywnie, żeby nie cierpieć przez te całe 10 miesięcy ;)
  A Twoja dziewoja ma genialne włosy :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podobają mi się oba rysunki :) Nie przesadzaj, fajnie narysowałaś tą dziewczynę :)
  A co do bloga, to naprawdę mi się podoba (pewnie dlatego, że mam prawie o identycznej tematyce, zajrzyj do mnie :> ) a więc obserwuję :) I życzę powodzenia w dalszym rozwijaniu się :) Pozdrawiam ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziewczyna jest nieproporcjonalna. Kogoś mi przypomina, ale nie wiem kogo xD. Trochę współczuję jej tych włosów, bo musi chyba pół godziny (a może nawet więcej!) je rano rozczesywać ;P.

  OdpowiedzUsuń